GÜVENLİK KAMERALARI :

  Çoklu Dijital Kayıt Cihazları

Yüksek kayıt hızı ve çözünürlüğü gereken küçük uygulamalar için geliştirilmiştir. Güvenilirlik ve Kararlılık Dijital Kayıt Cihazlarının en önemli özellikleridir.Windows 2000/XP tabanlı, yüksek çözünürlük ve kayıt hızı özelliği olan bu yeni seri Dijital Kayıt dünyasına yeni bir soluk ve standart getirmiştir.Yüksek kayıt hızı ve görüntü kalitesi ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.Kayıt, Kayıt izleme,Network,Arşivleme gibi tüm işlemleri aynı anda yapabilmektedir.Kayıt ızlemenin yanısıra cihazın ayarlarının network üzerinden de yapılabilmesi çok önemli bir avantajdır. Bunların yanısıra Smart Search (Akıllı Arama),Acil Durum Ajanı gibi uygulamalar kullanıcının ihtiyacı olan tüm uygulamaların gözönüne alındığının bir göstergesidir.Sorunsuz,güvenli ve yüksek kalitede kayıt ihtiyacınız olan profesyonel uygulamalarınız için ideal bir çözümdür.

SuperDome Kamera Kontrol Üniteleri ve Aksesuarları

Kontrol üniteleri ile High Speed Dome Kamera fonksiyonlarına uzaktan erişim ve kontrol sağlanır.Ayrıca çalışır vaziyetteki speed dome kameradan indirilen preset vb. dataları yeni bir high speed dome kameraya kolaylıkla yükleyebilir. İki farklı seviyede kullanıcı şifresi imkanı ile yetkisiz kullanıcı müdahalelerinin önüne geçilmiş olur. Aynı anda tüm speed dome kameralar için geçerli global preset tanımlanabilir. 4 Kontrol Ünitesi ve 5 Multiplexer kombinasyonu (64 x 4) uzaktan kontrol fonksiyonlarının kullanımı ve programlanabilir makro fonksiyonları ile ufak bir matrix sistemi oluşturmaya olanak sağlar. Harici housing, Asma Tavan ve Pendant Ayaklar ile her iki kullanıma da uygundur. Güneş Siperliği, Alüminyum ve Çelik Alaşım Kolay Kurulum olanakları sağlar.

Su Geçirmez Kameralar
Su geçirmez kameralar şık,çekici ve su geçirmez muhafazalı, siyah / beyaz CCD kameralardır. Oldukça hassas 1/ 3" görüntü formatlı siyah / beyaz CCD sensör kullanılan bu kameralarda yüksek elektronik shutter hızı,AGC,düşük ışık hassasiyet özellikleriyle ticari işletmelerde ve mahalli uygulamalarda çok iyi görüntü performansı sağlanır

  Renkli Kameralar
Renkli kameralar yüksek resim kalitesi, DSP (Digital Signal Proccesing) teknolojisi ile güvenlik sistemleri için vazgeçilmez olan zorlu şartlarda net ve keskin görüntü ihtiyacını kolaylıkla sağlamaktadır.

Siyah/Beyaz Kameralar
Siyah/Beyaz kameralar, sahip oldukları 570 TVL çözünürlük ve 0.08 lux ışık hassasiyeti ile dahili ve harici her türlü koşulda net ve keskin görüntü sunmayı vaat etmektedir. Bu seri kameralar özellikle ışık koşullarının çok az olduğu çevre güvenlik sistemleri uygulamalarında profesyonellerin tercihi olmaktadır.

  SuperDome Kameralar

Yüksek hızlı high speed Dome kameralar, her mekana kusursuz uyum sağlayacak estetik yapısı, her türlü olumsuz hava koşullarında görev yapmasını sağlayacak donanımı ve çok gelişmiş teknik özellikleri ile CCTV teknolojisinin ulaştığı son noktayı simgelemektedir. 460 TV Line yüksek çözünürlüklü renkli speed dome kamerası, objeleri 18 kez yaklaştıran 18 optik zoom özelliği ve 12 digital zoom özelliği, 380°C/saniye ye varan hızları ile yü ksek performans sunmaktadır. High speed dome kameralar, her türlü işletme, işmerkezi, fabrika antrepo vb. yapılanmalarda iç mekan veya dış mekan uygulamalarında ideal sonuç verir. VITEC VDR serisi digital kayıt cihazları ve bilinen bir çok digital kayıt sistemleriyle uyum içinde çalışabilir ve kontrol edilebilir. Gelişmiş digital kayıt cihazları ile entegre çalışarak geniş sistem kurulumlarına imkan verir. High speed dome kameralar gelişmiş teknik ve fonksiyonel özellikleri ve üstün kalitesi ile her türlü ihtiyaca kalıcı çözüm olmak üzere tasarlanmıştır.

  Renkli ve Siyah/Beyaz Monitörler
Renkli Monitör Serisi: profesyoneller için üretilmiş kompakt,yüksek görüntü kalitesinde, siyah metal kasa ve video sinyali için loopthrough bağlantı özelliği olan oldukça kararlı monitörlerdir. Elektronik devreleri harici distorsiyon ve gürültüleri en az seviyeye indirecek şekilde oldukça titiz yapılmış bir mühendislik çalışmasının ürünüdür. Böylece kullanıcılara en net görüntü ve kararlı bir çalışma sağlanmıştır.Aynı video sinyali loopthrough bağlantıda aynı anda 3 monitörden sinyal bozulması olmadan izlenebilir.

Renkli, Sesli, LCD: Bu monitörler çok kaliteli görüntü ve parlaklıkları ile LCD teknolojisinin en son ürünüdür. Her pozisyon ve yönde montaja uygunluğu ile kullanım ve montaj kolaylığı sağlar. Tak ve Çalıştır (Plug&Play) özelliği kurulum süresini oldukça kısaltır. Çok hafif olması, az yer kaplaması buna karşın sağlam yapıda olması kullanıcılar için bu monitörleri oldukça cazip kılmaktadır.

Siyah/Beyaz: Profesyoneller için üretilmiş kompakt,yüksek çözünürlüklü,metal kasa ve video sinyali için loopthrough bağlantı özelliği olan oldukça kararlı monitörlerdir. Elektronik devreleri, harici distorsiyon ve gürültüleri en az seviyeye indirecek şekilde oldukça titiz yapılmış bir mühendislik çalışmasının ürünüdür. Böylece kullanıcılara en net görüntü ve kararlı bir çalışma sağlanmıştır. Aynı video sinyali loopthrough bağlantıda aynı anda 3 monitörden sinyal bozulması olmadan izlenebilir

  Dijital Kayıt Cihazları Gelişmiş hafıza kontrol teknolojisi ve digital işlem devre dizaynı kullanılan 8 Kanal Renkli Duplex Multiplexer, çift sayfa quad,tek sayfa quad ve full ekran gösterim modlarına sahiptir. Cihazlarda S-Video çıkışı,IR Uzaktan Kumanda Devresi,Çok yönlü hareket (motion) algılama,ve 4x digital zoom bulunmaktadır. Renkli Duplex Multiplexer digital elektronik sistemlerin avantajlarını en üstün şekilde sunmaktadır.

Lensler
- Video Drive Varifokal Lensler
- DC Auto İris Lensler
- Manual İris Lensler
- D.C İris Varifocal Lensler
- Manual İris Varifocal Lensler
« Geri